Gdzie się ogrzać w Styczniu? Łaźnie Tureckie

  • aktyWniUK
  • 03/08/2017
  • 1879
  • Komentarzy: (0)

HARROGATE TURKISH BATHS - ŁAŹNIE TURECKIE I SPA – NASZ SPOSÓB NA CHWILĘ RELAKSU

Szukacie miejsca wyjątkowego, nie tylko dla ciała, ale i duszy, to właśnie miejsce jest dla Was. Chętnie zorganizujemy dla Aktywnej grupy sześciu osób, wyjazd do Łaźni tureckich – w tym celu należy skontaktować się z Nami. 

TURKISH BATHS – oferuje szeroką gamę luksusowych zabiegów, każdy z klientów znajdzie terapie odpowiednie dla siebie, by ożywić swoje ciało i umysł, zrelaksować się, uwolnić się od nagromadzonego stresu. Polecamy wyjazd z przyjaciółmi, bliskimi lub na własną rękę, wizyta w Łaźniach tureckich to MAŁY KAWAŁEK NIEBA!!!


[embed=videolink]{"video":"https://www.youtube.com/watch?v=0BMY1eGWb_w","width":"400","height":"225"}[/embed]

Dostępne są m.in. :

TEPIDARIUM – to rodzaj wypoczywali, pomieszczenia SPA o panujących w nim niezwykle sprzyjających warunkach, przeznaczone przede wszystkim do odpoczynku i całkowitego odprężenia się. Panuje w nim dosyć niska wilgotność powietrza, a także przyjemne rozluźniające ciepło – temperatura utrzymywana jest na poziomie około 30 stopni Celsjusza .Pomieszczenie wypełnione jest również wyszukanymi aromatami, co podwyższa komfort oraz daje efekt odprężający i regeneracyjny .Tepidarium wyposażone jest w wyprofilowane, podgrzewane , kamienne leżanki, z których można skorzystać oraz wygodnie się na nich ułożyć.

Plunge Pool – basen ( część sauny) – to miejsce, gdzie można doskonale się zrelaksować

Fountain Spa Room

Łaźnia parowa - prawdziwy masaż dla ciała, obniża napięcie mięśni i odpręża umysł. Kłęby pary penetrując skórę, dokładnie ją oczyszczają i regenerują. Skóra po kąpieli jest wyjątkowo gładka i miękka. W Łaźniach parowych panuje temperatura od 40 do 55°C. Gorąca para oddziaływuje szczególnie zdrowo na skórę, przy chorobach dróg oddechowych oraz bólach reumatycznych. Gwarantuje głębokie odprężenie w odpowiednim środowisku, w najprzyjemniejszej formie.


 WAŻNE:

Przydatne informacje dla odwiedzających Łaźnie tureckie:

Minimalny wiek to 16 lat. Ceny £14,50 - £20,50 wstęp.

Niektóre zabiegi są nieodpowiednie dla kobiet w ciąży i osób z wysokim lub niskim ciśnieniem krwi lub alergiami. Proszę sprawdzić w recepcji przed dokonaniem rezerwacji.


 Uzupełniające i alternatywne terapie - oferowane zabiegi:

Refleksologia - to starożytna technika relaksacji. Polega na uciskaniu odpowiednich punktów znajdujących się na stopach, zwanych refleksami.

Reiki jest starożytną techniką uzdrawiania. Pomaga pozbyć się napięcia, stresu i daje uczucie głębokiego relaksu.

Masaż gorącymi kamieniami - Ciepło z kamieni poprawia krążenie. Krew bogata w tlen wzmacnia nasz organizm, oraz stymuluje przepływ limfy. Zmęczone i obolałe mięśnie są rozluźnione, obserwujemy widoczną poprawą elastyczności skóry. Ten rodzaj masażu daje nam uczucie niezwykłego relaksu.

Masaż - Każdy może wybrać masaż idealny dla siebie, z pośród wielu oferowanych. Kojące techniki masażu w połączeniu z aromatoterapią (np. olejkiem lawendowym –by ukoić swoje zmysły , czy ylang-ylang, aby uspokoić umysł i duszę.

Opisane zabiegi nie kończą bogatej oferty TURKISH BATHS.

Kobiety mogą skorzystać z zabiegów kosmetycznych jak: Manicure i Pedicure. Upiększające zabiegi na całe ciało: peeling całego ciała, drenaż limfatyczny, detox, czekoladowe okłady, i wiele innych.

Nie zapomniano również o mężczyznach, dla których również dostępne są zabiegi pielęgnacyjne, takie jak: zabieg relaksujący na twarz, dla skóry podrażnionej codziennym goleniem, z wykorzystaniem koktajlu z cytrusów i sake, liści oliwek, eashave pierwiastków śladowych i brzozy. Woskowanie, czyli depilacja.

Przytoczone zabiegi to tylko niewielka część zabiegów, które są dostępne w Łaźniach.

Komentarze: 0


Aby Dodać komentarz Musisz zalogować się

Aktywny Kalendarz

Aktywny Tweeter

 

Instagram:

Ostatnio na Forum:

Ostatnio Komentowane:

FaceBook