Październikowa przerwa w Hiszpanii dla 4 osób.

Propozycja na 3-4 dniowy wypoczynek dla 4osób w Hiszpańskiej Andaluzji. Idealna opcja dla rodzin i grup przyjaciół. 

Lokum: Chatka znajduje się w El Colmenar (Estacion de Gaucin) 140km od lotniska Malaga, w małej wiosce na skraju górzystego lasu Alcornocales, największego lasu korkowego na Ziemi. Jest oddalona od potężnych miast, ich zgiełku i zanieczyszczeń. Raczy pięknem i wyjątkowością przyrody, tradycjami i sielskością.

Posiłki: 3 główne posiłki wkomponowane są w plan dnia. Kuchnia głównie wegetariańska i wegańska. Lokalna i sezonowa żywność zawsze gości na naszym stole. Posiłki są spożywane wspólnie. Nasza wiedza o żywieniu bazuje na takich tytułach jak: "Zioła z apteki natury", "Raw Energy", "Ciało i ducha ratować żywieniem", "Eating with light". Inspirujemy się takimi kanałami YT jak: "FullyRawKristina", "RachelAma", "Good Eatings", "WiseWomanTradition", "NutritionRefined", "MountainRoseHerbs", "NutritionFacts"

Zaplanowaliśmy wyprawy: w głąb lasu Alcornocaleskanion sępów.

Od przylotu po wylot zapewniamy pełną beztroskość.

Koszt 3dni €480 lub 4dni €590 /4 osoby obejmuje lokum, katering, przewozy i przewodnictwo.

Uzupełniająco wystarczy zabrać parę euro na drinki i tapas (średnio €1,20/szt.) w lokalnych barach. 


Jest to przykładowy scenariusz. Do każdej grupy dostosowujemy ofertę urlopu indywidualnie według oczekiwań uczestników. Napisz do nas na dawid@aktywniuk.com 0044 7411213958 Dawid Kawecki aby opracować Twój orzeźwiający wypoczynek.

 

Udostępnij


Aktywny Kalendarz

Aktywny Tweeter

 

Instagram:

Ostatnio na Forum:

Ostatnio Komentowane:

FaceBook