AktywniUK

Aktywni na rowerowym szlaku

Aktywni na rowerowym szlaku

Promujemy ideę jazdy na rowerze. - jako aktywny rodzaj sportu. Dla NAS jest to sposób na odkrywanie okolic, pomysł na spędzenie wolnego czasu oraz integracja i świetna zabawa. 

 

Aktywni na rowerowym szlaku

Kim jesteśmy? Co robimy?

Promujemy ideę jazdy na rowerze. - jako aktywny rodzaj sportu.

Dla NAS jest to sposób na odkrywanie okolic, pomysł na spędzenie wolnego czasu oraz integracja i świetna zabawa.

Organizujemy wycieczki rowerowe w terenie: zarówno w okolicy, jak i plenerze dużo dalszym od miejsca zamieszkania. Każda trasa ma swoisty charakter i jest inna od pozostałych. W planach są wycieczki krajoznawcze, przyrodnicze, jak i miastowe oraz bardziej sportowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Interesują nas różne tereny i atrakcje. Tworzymy trasy łatwiejsze i trudniejsze, ale generalnie – dostępne dla każdego. Jeździmy po oznakowanych drogach, które są częścią National Cycle Network w UK (należą do nich np. Trans Pennine Trails). Mamy wiele pomysłów na wyjazdy . Staramy się, aby każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Proponujemy trasy o różnych dystansach, warunkach, podłożach. Staramy się, aby każda wycieczka była dokładnie opisana. Wszystkie trasy są interesujące i dostarczają nowych wrażeń.

Zapraszamy Wszystkich do brania udziału w Naszych wyprawach. Mają one charakter otwarty i są dostępne dla każdego. Informacje o kolejnych wycieczkach można znaleźć na stronie aktywniuk.com lub na facebooku.

 

Anna Czebiołko

Ekipa projektu aktyWniUK


Udostępnij


aktyWniUK
Kolejna wyprawa :) http://aktywniuk.com/wpis/rower-power-awuk-zlot-rowerowy-grillowanie-w-yorku/ :) pozdrowienia! Widzimy się w Yorku :)
  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
"Coast to coast" - Iwona Nowak
"Coast to coast" - Iwona Nowak

COAST TO COAST 2016 ST BEES – ROBIN HOOD’S BAY 192 MIL 309 KM 

Snowdon od Madzi

Snowdon od Madzi

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: