AktywniUK

aktyWniUK Paintball

  •  Aktywność zakończona
  •  aktyWniUK
  •  Komentarze
 

02.03 Zapraszamy na sesję Paintball organizowaną przez projekt aktyWniUK i Yorkshire Paintball Centre!

 

Sesja odbędzie się 02.03.2014 na najlepszym polu do scenariuszowej gry w Paintballa!

Spotykamy się o 10:00, sesja potrwa do godziny 16:00

 


Centrum Paintballu w Yorkshire uzyskało w 2011 roku tytuł najlepszego pola do gier scenariuszowych. Nagrodę tę otrzymaliśmy podczas prestiżowej dorocznej gali paintballu w Birmingham. Nagrodę zdobył także Al Murray jako ‘Generał Roku’ za grę ‘Fabryka Czekolady’ w kwietniu. Zdobyty tytuł ma dla nas specjalne znaczenie ponieważ jest wynikiem głosowania, w którym biorą udział najlepsi gracze paintballa w UK. Zrobimy wszystko aby utrzymać doskonały poziom również w przyszłych latach. 

Mamy też całkiem sporo innych osiągnięć na dowód, że możemy zaoferować najlepszą rozrywkę na cały dzień:

1) UKPSF Accredited – główna nagroda dla UK Paintball centre wręczona przez UK Paintballs Governing Body.
2) UKPSF Trained Marshals – byliśmy częścią zespołu tworzącego program dla dowódców w paintballu
3) The UK’s best paintball Maps – na naszym polu mamy największy na świecie most do gry w paintballa. Zachęcamy was do obejrzenia materiałów video, szczególnie polecamy film ‘Armogeddon’, prawdopodobnie najbardziej intensywne 7 minut paintballu jakie kiedykolwiek miało miejsce w UK.
4) Long Established – istniejemy od 1988 roku, dzięki czemu jesteśmy jednym z najdłużej działających centrów paintballu w UK.

Jeszcze kilka argumentów dla niezdecydowanych:

Kontrola Broni pomiędzy WSZYSTKIMI Grami

Jeden z naszych dowódców ma jedno i tylko jedno zadanie do wykonania. Polega ono na dokładnym sprawdzeniu każdej broni przed każdą grą. Ocenia on czystość i sprawność broni pod każdym względem. Broń wędruje na specjalny stojak dla graczy tylko w przypadku, gdy dowódca jest w stu procentach zadowolony z jej stanu. Jesteśmy jedynym centrum paintballu przykładającym aż taką wagę do szczegółów. To oczywiście dla naszych uczestników, którym chcemy zapewnić najlepszą rozrywkę.

Sprawdzanie Gogli KAŻDEGO Dnia

Każda para gogli jest codziennie dokładnie sprawdzana zanim oddamy ją w ręce graczy. Nie uznajemy żadnych kompromisów pomiędzy bezpieczeństwem a zabawą. 

Specjalny Dowódca ds Bezpieczeństwa 

Od chwili przybycia do naszego centrum aż do momentu, gdy wyczerpani będziecie gotowi do wyjścia, opiekować się wami będzie specjalny dowódca ds. bezpieczeństwa. Jego zadanie to upewnić się, że macie wszystko, czego potrzebujecie do dobrej gry. Odpowie on na wszystkie pytania, udzieli rad i wskazówek i zapewni Wam najwyższy możliwy komfort podczas zabawy. Pozostaje on do waszej dyspozycji przez cały dzień. 


Wstęp £35/os. Pakiet-Paintball 500

WYKUP MIEJSCE

 


>>Pytania? Odpowiedzi<<

FORUM


 Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy pomagają udostępniając informację:

 


 


Światowy Rekord Guinessa w YPC
W czerwcu 2011 w Yorshire Paintball Centre został ustanowiony Rekord Guinessa na ‘Najdłuższy Strzał w Paintballu’. Strzał miał długość 75,143m, a wykonał go Chris Charnley podczas pamiętnej gry Armogeddon. Zapraszamy do sekcji video na film upamiętniający rekordowy strzał.
Gratulacje dla Chrisa!

Brytyjska Federacja Paintballa
Jesteśmy oficjalnym członkiem Federacji Paintballa UKPSF (United Kingdom Paintball Sports Federation), dzięki czemu zapewniamy wam najwyższe standardy przez cały czas podczas wszystkich gier. Zarząd Federacji wyznacza poziom i wymagane normy dla pól do paintballa. Spełnienie tych warunków jest niezbędnym kryterium do ubiegania się o członkostwo w Federacji. My mamy status członka ‘akredytowanego’, co oznacza że oferowane przez nas warunki znacznie przewyższają podstawowe normy i standardowe wymagania stawiane zwykłym członkom Federacji.


W Yorkshire Paintball Centre można wsiąść udział w następujących grach paintballowych:

The Bridge

Go Ballistic

Radar

Delta Force

The Bunker

Beirut


Posiłki i Napoje

W naszym Centrum Paintballa mamy duży wybór napojów, przekąsek i posiłków dla uzupełnienia poziomu energii naszych uczestników. Oferujemy ciepłe dania barowe, pyszną kawę lub asortyment z regularnie uzupełnianych automatów vendingowych. 

Menu 
Battle Burger with Cheese - £2.50 (Wojenny Burger z Serem) 
American XL Hot Dog - £2.00 (Amerykański Hot Dog XL) 
American XL Chilli Dog - £2.50 (Amerykański Hot Dog z Chilli XL) 
Soup and a Roll - £2.00 (Zupa z Bułką) 

Napoje Gorące 
Mamy w swojej ofercie wysokiej jakości napoje gorące takie jak: herbata, kawa, cappuccino czy gorąca czekolada Cadburys. 

Zimne Napoje 
W naszych automatach z napojami dostępne są: Cola, Cherry Coke, Fanta, Dr Pepper, Diet Coke oraz woda mineralna 

Drobne Przekąski 
Nasze automaty są zawsze pełne chipsów, czekoladek i batoników. Wszystko po to, aby nasi gracze mieli zapewniony najwyższy poziom energii do samego końca zabawy.

 

Adres:

Yorkshire Paintball Centre

Skipwith, North Yorkshire YO8 5SW, UK

Kontakt:

07411213958

dawid@aktywniuk.com

http://www.ypc.co.uk/


 

Udostępnij


  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
 
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

Coast To Coast Od Michała

Coast To Coast Od Michała

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: